1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


This post is also available in: English

Künyemiz

  • Genel Yayın Yönetmeni: Mehmet Emin DAŞ
  • İletişim No: 05356680527
  • Emailinfo@peyzax.com
  • Adres: AtaUni, Teknokent Kat: 2, No: 204 ERZURUM

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden kentlerle ilgili yazarları bir araya getirerek ülkemizde kentsel yaşanabilirlik kalitesini artıracak tasarımlara sebep olmak, Peyzaj Mimarlığı ve diğer ilgili mesleklerin internetteki yetersiz Türkçe kaynak açığını kapatabilmek, Peyzaj Mimarlığı mesleğinin toplum nezdinde farkındalığını artırabilmek ve disiplinlerarası yardımlaşma ve iletişim kültürü oluşturabilmek.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası platformlarda tanınan, gelişmiş yazılım özelliklerinde ve birkaç dilde yayın yapan, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, kalabalık ve kaliteli yazar kadrosuna sahip, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler düzenleyen önemli bir dergi yayını olmak.

ÖNEMLİ NOT

Dergimizin şu an için baskılı yayını bulunmamaktadır. Baskılı yayına üye olmak için arayıp, mesaj atan herkesin ilgisine teşekkür ederiz. Ancak yayıncılığın geleceğinin yalnızca internet üzerinde olacağını düşündüğümüz için baskılı yayına geçme planımız şimdilik bulunmamaktadır. Enerjimizi internet yayıncılığına harcamak istiyoruz.