Reklam Sponsoru

Hakkımızda

Sponsor

KÜNYE

  • Genel Yayın Yönetmeni: Mehmet Emin DAŞ
  • Yazı İşleri Editörü:
  • Görsel Koordinatör:
  • Reklam Yayın:
  • Hukuk Danışmanı:
  • İletişim No: 05356680527
  • Emailinfo@peyzax.com
  • Adres: AtaUni, Teknokent Kat: 2, No: 204 ERZURUM

ÖNEMLİ NOT

Dergimizin şu an için baskılı yayını bulunmamaktadır. Baskılı yayına üye olmak için arayıp, mesaj atan herkesin ilgisine teşekkür ederiz. Ancak yayıncılığın geleceğinin yalnızca internet üzerinde olacağını düşündüğümüz için baskılı yayına geçme planımız şimdilik bulunmamaktadır. Enerjimizi internet yayıncılığına harcamak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden kentlerle ilgili yazarları bir araya getirerek ülkemizde kentsel yaşanabilirlik kalitesini artıracak tasarımlara sebep olmak, Peyzaj Mimarlığı ve diğer ilgili mesleklerin internetteki yetersiz Türkçe kaynak açığını kapatabilmek, Peyzaj Mimarlığı mesleğinin toplum nezdinde farkındalığını artırabilmek ve disiplinlerarası yardımlaşma ve iletişim kültürü oluşturabilmek.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası platformlarda tanınan, gelişmiş yazılım özelliklerinde ve birkaç dilde yayın yapan, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, kalabalık ve kaliteli yazar kadrosuna sahip, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler düzenleyen önemli bir dergi yayını olmak.

PeyzaX 2009 yılında kurulan, Peyzaj Mimarlığı ağırlıklı olmak üzere Kentsel Tasarım, Mimarlık, Bahçecilik, Ziraat Mühendisliği ve diğer mühendislik bilimlerinde içerikler üreten özgür bir platformdur.

Haziran 2020 itibariyle online dergi formatına dönüşen Peyzax’ın Eylül (2020) itibariyle 70’den fazla gönüllü yazarı bulunmaktadır. Her gün en az 1 yazı yayınlamayı hedeflediğimiz Peyzax Dergisi bugün 500’den fazla özgün içeriği ile sektörün en önemli yayını haline gelmiştir.

Sosyal medya adreslerinin birçoğunda yer alan Peyzax dergisi aynı zamanda üyelerini anlık bildirim ve e-postalarla yeni yazılar konusunda bilgilendirmektedir. Günlük ziyaretçi sayısı Ağustos 2020 için ortalama 1.3 bin tekil kullanıcıdır. Ayrıca sadece Ağustos (2020) ayında 1.6 milyon kanıtlanabilir sayfa görüntülemesi yapılmıştır.

Dergimizde reklamlarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.,