1. Ana Sayfa
  2. Malzeme Bilgisi
  3. Keçe Duvar Saksıları İle Duvarlarınıza Hayat Verin

Keçe Duvar Saksıları İle Duvarlarınıza Hayat Verin

featured
Reklam Sponsoru

Peyzaj sektöründe çalışma yaparken kullandığımız en önemli ürünlerden birisi de şüphesiz dikey bahçe kullanımları için keçe duvar saksılarıdır.

Dikey bahçeler kısıtlı alanlar ya da çirkin görüntüleri kapatmak için harika ürünlerdir. Bugün size Türkiye’de yerli imkanlar ile üretilen keçe duvar saksıları hakkında bilgi vereceğiz.

Keçe Malzemesi

Keçe, bitki üretimi için şüphesiz en iyi malzemelerden birisidir. Bilinen en eski tekstil ürünüdür. Bazı hayvanların yünlerinin sabun, su ve ısı yardımıyla bir araya getirilmesiyle oluşur. Keçe saksılar 3mm 400 gram polyester keçeden üretilmektedir ve keçe bitki üretimi için en iyi ürünlerden birisidir. Keçe duvar saksılarının montajı ise oldukça kolaydır, sadece etrafındaki kuş gözlerinden asmanız yeterlidir. Ardından içine toprak koyarak ekim yapabilirsiniz.

Reklam Sponsoru

Keçe; ısıya ve neme dayanıklı, kolay deforme olmayan, uzun ömürlü kullanıma uygun, tüm yüzeyleri kullanılabilen bir malzemedir.

Duvarlarınızda Dikey Tarım Yapın

Keçe Duvar Saksı ürünleri %100 geri dönüştürülebilir doğa dostu ürünlerdir. İçerisinde estetik katması için çiçekli bitkiler ya da balkonunuzda sebze yetiştirmek için kullanabilirsiniz. Zarif ve dekoratif görüntüler sağlamaktadır.

Keçe saksıların üretimi ve ürün hakkında bir kaç görseli bu yazıda sizinle paylaşmak istedik. Bu ürünü kullanıp bahçe duvarlarınız ve balkonlarınıza hayat vermek isterseniz üreticinin Instagram sayfasına veya web sitesine de göz atabilirsiniz.

https://www.instagram.com/kecesaksi/

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap