Merhaba,

Peyzax 2009 yılından beri aktif yayın hayatını sürdüren, 70’den fazla yazarın ayda en az 1 yazı yazdığı, popüler sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisinin bulunduğu bir internet dergisidir. Günlük ortalama 1300 sayfa görüntülemesi, aylık 1.6 milyon sayfa tıklama oranı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen Peyzaj sayfasıdır.

Google gibi arama motorlarının tamamına kayıtlıdır ve bu arama motorlarında üst sıralarda bulunmaktadır. Yüksek tıklanma oranlarına sahip olan Peyzax’ta yayınlanan reklamlarınız sitenizi Google gibi arama motorlarında birkaç ay içerisinde üst sıralarda çıkarma potansiyeline sahiptir.

Ziyaretçi profili çoğunlukla peyzaj mimarları ve bahçesi için bakım, proje ve uygulama yaptırmak isteyen insanlardan oluşmakta olup bu durum linklere gelen ziyaretçi girişlerinden net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Haziran (2020) ayından itibaren websitemizi sitemizde yazmak isteyen herkese açtık ve internet dergisi formatına geçtik. Kısa zamanda websitemizi yenileyip, Türkiye’nin en kaliteli yayınlarından biri haline geldik. Yeni bir dergi olmamız dolayısıyla finans desteğine ihtiyacımız var. Bu nedenle websitemizde 11 yıldır ilk defa reklam almaya başladık.

Sizlerde bize sponsor olarak hem dergimize katkıda bulunabilir hem de şirketinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

Peyzax.com Firmanızın ne İşine yarar?

Farklı yaş gruplarından sektör profesyonellerine en hızlı ve güncel yoldan ulaşmak isteyen firmaların en önemli reklam mecralarından birisi peyzax.com‘dur. İnternet aramalarında her zaman üst sıralarda çıkan peyzax.com’un bu özelliğinden faydalanarak ürünlerinizi etkin bir yoldan bahçe önerileri almak için gelen potansiyel müşterilere ve peyzaj sektörünün öncü profesyonellerine tanıtmanız mümkündür. Ayrıca websitemiz arama motorları tarafından uzun yıllardır ilk sırada indexleniyor olmasından (yani Google’ın en güvendiği siteler arasında yer almasından) dolayı websitemizde yayınlayacağınız reklam istediğiniz arama kelimelerinde web sitenizi kısa sürede Google’da yukarı sıralara taşıyacaktır.

Detaylı bilgi İçin İletişime geçin

Whatsapp