Reklam Sponsoru

Yazarlık Başvurusu

Sponsor

Biz Kimiz?

Websitemiz 2009 yılından bu güne Peyzajla ilgili konuları barındırıyor olup, başlarda boş zamanların hobi olarak değerlendirilmesi amacıyla kurulmuş bir blog adresi iken, zamanla peyzax.com domain alanına taşınması, bünyesinden profesyonel bir Peyzaj dergisi olan Yeşil Mimari‘yi çıkarması ve son olarak e-dergi formatına dönüşmesi açısından önemli bir sektörel markadır. 2011 yılından bugüne istatistiklerle kanıtlanabilen 1 milyona yakın ziyaretçi sayısı ve sayfa görüntülemesiyle sektördeki rakipsiz kentsel tasarım, bahçecilik ve peyzaj dergisidir. Mayıs 2020 itibariyle günlük tekil ziyaretçi sayımız ortalama 800-1400, sayfa görüntüleme sayısı ise günlük 1000-3000 arasındadır. Bu oran her geçen gün sitede yapılan geliştirmeler, eklenen yeni yazılar ve sosyal medya takipçi sayısının artışı ile artmaktadır.

Ne yapmak İstiyoruz?

Yukarıda kurulma ve ilerleme aşamasını anlattığımız Peyzax.com, online olarak yayınlanmaktadır. Temel amacımız, interneti aktif olarak kullanan ve yazma konusunda istekli olan sektör temsilcilerini bir araya getirmek, Türkiye’de var olan peyzaj, mimarlık, sanat ve tasarım yayını eksiğini kapatmaktır.

Kimler Yazar olabilir?

Peyzajla alakalı olma önceliği ile farklı meslek disiplinleri ile birlikte hareket ederek sektörle alakalı tüm haber, yazı, görsel gibi bilgileri yayınlamaktadır. Bu konularda websitemizde yazar olabilmek için Peyzaj Mimarı, Ziraat Mühendisi, Mimar, Şehir Bölge Planlamacı gibi ilgili teknik bölümlerden birinden mezun ya da öğrenci olmanız (1. ve 2. sınıf öğrencileri hariç), ya da konuyla yazı yazabilecek kadar bilgili ve ilgili olmanız yeterlidir.

Nasıl Yazar Olunur?

Yazarlık başvuruları sistemde oluşturulan yük nedeniyle bir süreliğine askıya alınmıştır.  Yazarlık Koşullarını okuyup kabul ettiyseniz, aşağıdaki formu doldurun, 7 gün içinde sizle whatsapptan iletişime geçelim. Sorunuz mu var? Bizimle Whatsapp’tan iletişime geçin